The vampire stories RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 faith prescott

Go down 
AvtorSporočilo
faith prescott

faith prescott


Female Število prispevkov : 1
Join date : 18/06/2013
{your birthplace is? : mystic falls
{your quote? : trust is never given, it's won.

faith prescott Empty
ObjavljaNaslov sporočila: faith prescott   faith prescott EmptySre Jun 26, 2013 11:26 pm


FAITH AVALINE PRESCOTT








JUST FAITH, 21, MYSTIC FALLS, KAYA SCODELARIO.

kaj sem? kdo sem? preprosto sem samo faith prescott, 21-letna deklina, še ena od mnogih v mystic fallsu. pa sem res samo to? sama bi rekla preprosto ja. drugi pa bi imeli o meni povedati še tisoč drugih besed. nisem prepričana, da sem se spremenila, ko sem izgubila dve sestri. no za madison mi je bilo precej vseeno. nisem točila krokodiljih solz za pol sestro. evelyn je bila večji zalogaj. bila je ena redkih, ki je našla prostor v mojem srcu, za katerega niso vsi prepričani, da ga imam. drugače mi pač ni mar. sestre so ena redkih stvari za katere pravzaprav dam nekaj več. drugače pa sem bolj pogosto opisana kot čisto zlo. ne morete me predvideti. pri meni ne morete vedeti pri čem pravzaprav ste. ne morete me prebrati, še težje me boste tako vzljubili. a mi ni mar. vem kaj zmorem in vem koliko bolečine lahko prizadanem ljudem okoli sebe. lahko vas prepričam da mi je mar. čeprav je to tako, kot bi vas prepričala, da je sonce prenehalo sijati.

bi bilo o fantih mojega življenja sploh vredno izgubljati besede? seveda si morate misliti, da pravzaprav nihče ne bi videl ničesar na taki manipulativni deklini kot sem sama. a so. začelo se je z originalnimi, nadaljevalo s salvatorjevimi brati. vsi so bili nekaj posebnega. vsakemu sem dala vedeti, da je nekaj posebnega zame. in oni so to kupili, čeprav bi vsakdo pri zdravi pameti opazil, da je bila vse le ena velika igra. ampak to sem znala oviti v opojne meglice sladkobe. če že nimam veliko vrlin v pravem pomenu besede, lahko rečem, da bi vsaj precej uspešno sodelovala na odru. bi si lahko premislila? bi si lahko premislila in se zaljubila? bi lahko opustila igro, ki je zame kot kakšen afrodizijak in v svoje kamnito srce spustila nekoga, za katerega bi živela vsak trenutek? bi lahko sprejela vse strahove in bolečine, ki bi jih to prineslo? meni osebno zveni precej strašljivo. a muhasta kot sem, se bo morda nekje v prihodnosti zgodilo tudi to. a ne še zdaj. raje bom ostala pri tem kar sem. pri svojem dosedanjem vedenju in osebnosti. pri vedenju, kako nevarna sem lahko s svojimi močmi. in tisto mehko faith bom potisnila v ozadje. še nekaj časa je ne bom potrebovala.


PLAYED BY KATE., 13. SLO.


[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazaj na vrh Go down
 
faith prescott
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
The vampire stories RPG :: ::...Cause in the end only love survives...:: :: »The entrance-
Pojdi na: